Aktualności

8 kwietnia 2018

Ruszyły zapisy na Real Estate Case Day 2018!

Jak w praktyczny sposób uzyskać wiedzę z zakresu transakcji na rynku nieruchomości pod okiem najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w Polsce?

Już 16 kwietnia 2018 roku SKN Inwestycji i Nieruchomości przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości do wzięcia udziału w niepowtarzalnym doświadczeniu jakim jest Real Estate Case Day. Jubileuszowa- dziesiąta edycja RECD, pomoże jej uczestnikom zdobyć bezcenne umiejętności związane z zarządzaniem nieruchomościami.

Ciesząca się uznaniem wśród studentów i przedsiębiorstw inicjatywa umożliwiająca poznanie od podszewki problemów, z którymi muszą zmagać się osoby i podmioty działające w tej branży w tym roku pozwoli uczestnikom odwiedzić siedziby firm zajmujących się nieruchomościami, spotkać ich przedstawicieli, pokazać się im z najlepszej strony, posiąść przydatną wiedzę i rozpocząć współpracę, która w przyszłości pomoże zdobyć pracę w tej dziedzinie.

Partnerami najbardziej prestiżowego projektu tworzonego przez SKN Inwestycji i Nieruchomości będą w tym roku: Colliers, CBRE, BNP Real Estate Poland, Unibail-Rodamco, JLL oraz Cushman & Wakefield.

Real Estate Case Day odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia w Szkole Głównej Handlowej oraz w siedzibach firm współpracujących.

Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się już 8 kwietnia o godzinie 9:00. Do udziału nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza i umiejętności. Nie przegap okazji do zainspirowania się tym jakże istotnym rynkiem niezbędnym do funkcjonowania całej gospodarki.

Podczas konferencji każdy uczestnik znajdzie dla siebie prelekcję lub warsztat zgodny z jego zainteresowaniom oraz będzie miał możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat różnych aspektów funkcjonowania rynku nieruchomości.

Obserwujcie również nasz fanpage na Facebooku: https://web.facebook.com/RealEstateCaseDay/  na którym wkrótce pojawi się więcej szczegółowych informacji o Real Estate Case Day, jak również wydarzenie utworzone na tej platformie: https://web.facebook.com/events/376089139524422/

Nie może Was tam zabraknąć!

Rejestracja online na wydarzenie ruszyła! Bilety dostępne pod adresem: https://realestatecaseday2018.evenea.pl/

Real Estate Case Day 2018 , , , , , , , , , , , , ,
About Redaktor II