Aktualności

24 kwietnia 2017

Real Estate Meeting 2017 – Zarządzanie wartością nieruchomości

Jakie są sekrety zarządzania wartością nieruchomości? W najbliższym czasie będzie okazja na poznanie ich wszystkich!

Ponad dziesięć firm partnerskich z dwóch sektorów branży nieruchomości: mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej. Łącznie ponad dziesięć warsztatów i prelekcji prowadzonych przez znamienitych gości. Dwa dni spędzone w Szkole Głównej Handlowej, na Stadionie Narodowym i w apartamentowcu Cosmopolitan. Baza najświeższych informacji o rynku i bezcennych, praktycznych doświadczeń. To wszystko i jeszcze więcej w czasie dziesiątej, jubileuszowej edycji Real Estate Meeting 2017!

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej (SKNiIN) oraz Polski Instytut Zarządzania Nieruchomościami (IREM) zapraszają w dniach 15-16 maja 2017 r. na Real Estate Meeting 2017: Zarządzanie wartością nieruchomości. Jest to już X, a zatem jubileuszowa edycja corocznego spotkania miłośników nieruchomości z całej Polski. W tym roku wydarzenie zostało podzielone na dwie ścieżki tematyczne: sportową i mieszkaniową. Uczestnicy REM będą mieli okazję posłuchać wybitnych specjalistów z zakresu zarządzania nieruchomościami sportowymi oraz finansów, jak również wziąć udział w warsztatach organizowanych pod okiem doświadczonych praktyków. Aby umożliwić uczestnikom jak najefektywniejsze zapamiętanie zasłyszanych informacji, przygotowaliśmy krótkie panele z ogromnymi dawkami wiedzy.

W auli I w budynku „C” Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie o godz. 10.00 nastąpi otwarcie konferencji, a następnie odbędą się panele dyskusyjne z przedstawicielami świata sportu i ekonomii. Gościć będziemy przedstawicieli m.in. Związek Banków Polskich, Totalizatora Sportowego, Stadionu Narodowego, Fundacji Godła Teraz Polska.

W tym samym czasie w auli II w budynku „C” odbędą się warsztaty z wiodącymi deweloperami oraz przedstawicielami rynku nieruchomości mieszkaniowych. Partnerami są: Tacit Investment, Dom Development, Mzuri Investment, RentLikeHome, IBM.

Patronat Medialny nad wydarzeniem objęli: Magiel, Nowa Warszawa, Rynek Pierwotny, Urbnews.pl, Eurobild CEE, totylkofinanse.pl.

Drugiego dnia Real Estate Meeting, tj. 16 maja przewidziane są viewingi luksusowych apartamentów Cosmopolitana oraz spektakularnego Stadionu Narodowego.

Swym zasięgiem wydarzenie obejmie nie tylko studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ale również członków kół naukowych Politechniki Warszawskiej oraz uczelni ekonomicznych z Krakowa i Poznania, a także uczelni z Rzeszowa, Łodzi, Szczecina, Olsztyna i innych.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 15 maja 2017 roku w Auli I i II budynku C Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy alei Niepodległości 128 w godzinach 10.00-15.30.

Nie może Was zabraknąć!

Rejestracja online na wydarzenie ruszy od 6 maja!

Więcej szczegółowych informacji wkrótce na fanpage:https://www.facebook.com/RealEstateMeeting
Projekty, Real Estate Meeting, Real Estate Meeting 2017 , , , , , , , , , , , , ,
About SKNIiN