Aktualności

14 listopada 2016

Real Estate Conference [REC] 2016 już 6 grudnia!

Sześciu liderów Sześciu liderów rynku nieruchomości komercyjnych.  Ponad dziesięć godzin prelekcji, warsztatów i wizytacji kompleksów biurowych. Dwa dni spędzone w SGH, Warsaw Spire i Metropolitan. Baza najświeższych informacji o rynku i bezcennych, praktycznych doświadczeń.

Co za tym stoi?
Dwa miesiące wytężonych przygotowań, tygodnie negocjacji, nieskończona ilość przebytych kroków między biurami i jako wisienka – nerwy, czy wszystko na pewno jest dopięte na ostatni guzik.
Tak powstaje największy studencki projekt o inwestycjach w nieruchomości komercyjne w Polsce – Real Estate Conference 2016, organizowany przez nas, czyli Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości działające w Szkole Głównej Handlowej.

Już 6 grudnia w budynku „C” w auli 1. Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie podczas paneli prelekcyjnych czołowe firmy sektora nieruchomości komercyjnych takie jak JLL, Colliers, CBRE poruszą najbardziej zajmujące zagadnienia dotyczące inwestowania w nieruchomości. Drugiego dnia konferencji, tj. 7 grudnia, przewidziane jest zwiedzanie kompleksu biurowego Warsaw Spire i Metropolitan połączone z warsztatami w biurach firm JLL i Colliers. Całość wydarzenia zostanie podsumowana podczas wizytacji nowej popularnej szczególnie wśród młodych ludzi destynacji – Hali Koszyki.

Całość konferencji będzie relacjonowana na bieżąco min. na portalu Nowa Warszawa, zostanie również sporządzona krótka relacja foto i video.

Jakie kwestie zostaną poruszone podczas konferencji i na jakie pytania odpowiedzą nasi prelegenci? Będą to min.:

Czy inwestycje w nieruchomości komercyjne mogą stanowić alternatywę dla inwestowania na rynku papierów wartościowych ? Przyjrzymy się wspólnie tej alternatywie podczas REC 2016.
Jak działają najwięksi gracze na rynku nieruchomości komercyjnych?

W 2015 i według prognoz w 2016 roku notować będziemy rekordowe wolumeny transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce – o jakich kwotach mówimy? W którym kierunku rozwija się rynek ? Jak wygląda specyfika pracy w tym obszarze ? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskacie na konferencji REC 2016.

Real Estate Conference to konferencja, której uczestnikiem może być każdy, kto interesuje się szeroko pojętą tematyką nieruchomości – bez względu na wiedzę i umiejętności. Od debiutujących stażystów aż po doświadczonych specjalistów. Zapraszamy także laików rynku nieruchomości – informacje, przedstawione na REC z powodzeniem można będzie wykorzystać przy wyborze przyszłej ścieżki kariery w nieruchomościach.

Udział w konferencji w charakterze Partnera Platynowego potwierdziły już wiodące agencje doradcze rynku nieruchomości komercyjnych: JLL i Colliers. Z kolei Nowa Warszawa jest dumna z możliwości współpracy z organizatorami w ramach Real Estate Conference 2016 w charakterze strategicznego Partnera Medialnego.

Pozostańcie na bieżąco z Instagramem Nowej Warszawy – trwa na nim konkurs, w którym do zgarnięcia będą min. wejściówki na wizytacje biurowców Metropolitan i Warsaw Spire w ramach REC 2016 jak również foto-obrazy autorstwa Kuby Jurkowskiego z panoramą wieżowców Warszawy.

Obserwujcie również nasz profil na Facebooku, gdzie znajdziecie więcej informacji, a na wydarzeniu na Facebooku możecie już znaleźć szczegółową agendę wydarzenia! Nie może Was tam zabraknąć!

Rejestracja online na wydarzenie ruszy od 27 listopada!logo_rec_orange2016-kopia

Bez kategorii
About SKNIiN