Aktualności

16 marca 2017

Real Estate Case Day 2017 – Akademia Nieruchomości

Coroczne wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości w SGH – Real Estate Case Day, w tym roku przyjmie nową formę – Akademia Nieruchomości.

Pod formułą Akademii kryją się 2 intensywne dni, 10 warsztatów i czołowi gracze na rynku nieruchomości komercyjnych. Z początkiem kwietnia uczestnicy Akademii będą mogli wziąć udział w  warsztatach w formie case study przybliżające tajniki rynku i zestaw najlepszych praktyk w zakresie finansowania, inwestowania, obrotu i zarządzania nieruchomościami komercyjnymi.

Co Was czeka?

Akademia Nieruchomości trwać będzie dwa dni, 4 i 5 kwietnia będzie można wziąć udział w warsztatach z firmami takimi jak HB Reavis, Colliers czy Delloite. Podczas dwugodzinnych paneli uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o praktycznych rozwiązaniach dotyczących różnych etapów inwestowania i zarządzania nieruchomościami biurowymi, handlowymi i magazynowymi. Większość warsztatów odbędzie się na terenie SGH, natomiast firmy Colliers i Delloite zdecydowały się zaprosić uczestników do swoich biur i połączyć warsztaty z wizytacją Q22 i Metrpolitanu.

4 kwietnia przygotowaliśmy również spotkanie networkingowe dla uczestników warsztatów wraz z partnerami naszego wydarzenia. Gala Akademii Nieruchomości będzie miała miejsce w Sali Kolumnowej SGH i będzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktu, zadania pytań i podyskutowania na tematy poruszone na warsztatach z przedstawicielami firm.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Gali będzie prezentencja naszego Partnera Platynowego – HB Reavis, firmy która niedawno ogłosiła swój najnowszy projekt wieżowca Varso, najwyższego w Warszawie i całej Unii Europejskiej. Będzie można bliżej zapoznać się z projektem i dowiedzieć się o szczegółach inwestycji z pierwszej ręki.

Dla kogo jest nasze wydarzenie?

Real Estate Case Day – Akademia Nieruchomości to świetne wydarzenie dla wszystkich, którzy swoje zainteresowanie tematyką nieruchomości chcą przekuć w praktyczne umiejętności. Uczestnicy będą mogli wybrać interesujące ich zagadnienia spośród trzech ścieżek:

  • Nieruchomości komercyjne
  • Nieruchomości handlowe
  • Nieruchomości magazynowe

Warsztaty w każdej ścieżce będą dotyczyły: finansowania, inwestowania, obrotu i zarządzania.

Warto śledzić nasz facebookowy profil oraz wydarzenie na Facebooku, tam znajdą się informacje o naszych partnerach oraz aktualności związane z wydarzeniem. Obserwujcie też uważnie profil naszego partnera medialnego Nowa Warszawa – we współpracy portalem szykujemy dla Was konkurs fotograficzny!

Rejestracja na wydarzenie ruszy 25 marca – link do wydarzenia 

Partnerami Real Estate Case Day 2017 są: HB Reavis, Unibail Rodamco, CBRE, JLL, Colliers International Poland, BNP Paribas Real Estate, Deloitte Real Estate Advisory.

SKN Inwestycji i Nieruchomości na Facebooku: Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości

Real Estate Case Day 2017 na Facebooku: Real Estate Case Day

Relacja filmowa z wydarzenia:

 

Projekty, Real Estate Case Day, Real Estate Case Day 2017 , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
About SKNIiN