Real Estate Case Day 2015

Opis projektu

Okres projektu: 15 kwietnia 2015

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SKNIiN) już po raz 7. ma zaszczyt zaprosić na Real Estate Case Day – konferencję dającą praktyczny pogląd na rynek nieruchomości!

RECD 2015 to warsztaty w formie case study dotyczące problematyki sektora nieruchomości komercyjnych przeprowadzane przez wiodące firmy z branży. W tym roku odwiedzą nas specjaliści z Colliers International i JLL!

RECD składa się z dwóch bloków, w czasie których uczestnicy będą mierzyli się ze studiami przypadku odwzorowującymi hipotetyczne sytuacje ściśle związane z case’ami biznesowymi zachodzącymi w sektorze Real Estate.

TEMATYKA

W tej edycji eksperci z branży zapoznają nas z tajnikami nieruchomości komercyjnych w kontekście certyfikacji „zielonych” budynków oraz zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się z jakimi problemami zmagają się budynki komercyjne, z których codziennie korzysta wiele tysięcy osób.

LOKALIZACJA

Warsztaty odbędą się 15 kwietnia (środa) , w sali 5B w Budynku C Szkoły Głównej Handlowej. Startujemy o godzinie 9:00.

ZAPISY

Zapisy drogą mailową na real.estate.case.day.2015@gmail.com – prosimy przesłać swoje imię i nazwisko. Liczba miejsc ograniczona. Można zapisać się na oba, lub na jeden wybrany case.

Wydarzenie na facebooku.


Harmonogram warsztatów

15 kwietnia 2014

9:00 – 10:30 Case I: Certyfikacja zielonych budynków
Colliers International Poland

10:30 – 10:45 Przerwa

10:45 – 12:15 Case II: Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi
Jones Lang LaSalle

Informacje powiązane