Aktualności

9 marca 2011

Podsumowanie Real Estate Case Day 2011

Real Estate Case Day 2011Szacując na podstawie komentarzy, RECD 2011 podobał się Wam. Nieskromnie przyznam, że mi też. 😉 Jedynie następnym razem można pomyśleć o przedłużeniu modułów do 2,5 lub 3 godzin, bo w środę wystarczyło przedłużenie się wystąpienia prelegentów z JLL, aby cały grafik case’ów stał się mega napięty. Jednak z drugiej strony nie wiem czy tak długie case’y nie wyczerpałyby za bardzo uczestników.

Uważam, że każdy mógł w Real Estate Case Day znaleźć coś dla siebie. Pierwszy moduł był bardziej teoretyczny, przedstawiający wszystkie czynniki, takie jak np: architektura, urbanistyka czy usytuowanie nieruchomości, wpływające na inwestowanie i wynajem nieruchomości. Drugi moduł był typowo matematyczny z atrakcyjną nagrodą w postaci stażu w funduszu MGPA. Trzeci moduł natomiast był równie ciekawy, lecz już nie aż tak bardzo wymagający – można było się rozerwać przy jego rozwiązywaniu. Myślę, że dużym pozytywem było to, że prelegenci byli bardzo dobrze przygotowani, a ich case’y opierały się o prawdziwe i atrakcyjne projekty prowadzone przez ich firmy.

Dziękuję Zarządowi, który pomagał na każdym kroku, dzięki któremu organizacja RECD nie była taka skomplikowana i trudna oraz wszystkim członkom koła, którzy pomogli w realizacji projektu Koła i bez których środowy sukces nie byłby możliwy, w tym, w szczególności:

  1. Agata Niżnik – czuwanie nad formalnościami, kontakt z centrum informatycznym, pomoc merytoryczna przy projekcie oraz przygotowanie konferencji.
  2. Michał Adamski – catering, pomoc merytoryczna przy projekcie, przygotowanie konferencji oraz pomoc w sprzątaniu po konferencji;)
  3. Aleksandra Buszyńska – kontakt z prelegentami.
  4. Magda Ceregra – wsparcie merytoryczne, ramki dla prelegentów, promocja projektu na facebook’u.
  5. Agnieszka Wiśniowska – prezentacja na telebimy, zarządzanie i przetwarzanie zgłoszeń do projektu, promocja konferencji.
  6. Ferdynand Górski – projekt i druk zajebistego plakatu na konferencję.
  7. Joanna Kubiak – promocja konferencji, kontakt mailowy z innymi kołami.
  8. Osoba, która robiła zdjęcia – byłem tak przejęty konferencją, że zapomniałem kto to był [to była Jola Bartoszewska oraz Piotr Brzozowicz].
  9. Dziękuję też wszystkim osobom, które przyniosły laptopy.

Karol Kaczmarek

Zobacz też stronę główną projektu: Real Estate Case Day 2011

Projekty, Real Estate Case Day, Real Estate Case Day 2011
About SKNIiN