Członkowie

Członkowie w roku akademickim 2017/2018

 

Maciej DąbrowskiPrezes Zarządu
Bartosz Ciechanowski Wiceprezes ds. relacji zewnętrznych
Anna RybusWiceprezes ds. relacji zewnętrznych
Michał Maciejewski – Wiceprezes ds. HR i administracji
Kanclerz Tadeusz BrachOpiekun naukowy

Członkowie honorowi
prof. dr hab. Marek Bryx
Piotr Fijołek
dr Łukasz Reksa
Kacper Remiśko
Dawid Rutkowski
Michał Stec
Magdalena Dudzicz
Krzysztof Paruch

Nowi członkowie

 

 

Członkowie w roku akademickim 2015/2016

Michał TrautPrezes Zarządu
Al-Azazi AmalWiceprezes ds. finansowych
Piotr PodolakWiceprezes ds. relacji zewnętrznych
Izabela GalińskaWiceprezes ds. marketingu
mgr Tadeusz BrachOpiekun naukowy

Członkowie honorowi
prof. dr hab. Marek Bryx
Piotr Fijołek
dr Łukasz Reksa
Kacper Remiśko
Dawid Rutkowski
Michał Stec
Magdalena Dudzicz
Krzysztof Paruch

Nowi członkowie

Agnieszka Czarnocka
Agnieszka Myszka
Anastasiya Zhak
Anna Lichnowska
Anna Majewska
Anna Rybus
Bartosz Ciechanowski
Eduard Vaskovskyi
Emilia Kulmaczewska
Grzegorz Sowiński
Izabela Bednarczyk
Jadwiga Małek
Jakub Ruth
Jan Grzybko
Jarek Jachura
Kamil Płóciennik
Karol Smogorzewski
Lidia Zawiła
Łukasz Kazubski
Łukasz Nowosada
Łukasz Szczepańczyk
Łukasz Zbytniewski
Maciej Dąbrowski
Maksymilian Piotrowski
Małgorzata Fic
Marcelina Błaszczak
Martyna Jóźwik
Mateusz Strep
Mateusz Wiater
Miłosz Kijowski
Natalia Tulikowska
Paulina Grzybowska
Paweł Reszelewski
Petro Surnyk
Przemysław Demczyszak
Tomasz Bogdan
Tomasz Gryżewski
Wiktor Gralewski
Zuzanna Stanisławska

 

 

Członkowie w roku akademickim 2015/2016

Krzysztof ParuchPrezes Zarządu
Jakub SakowskiWiceprezes ds. finansowych
Karolina MaciakWiceprezes ds. organizacyjnych
Norbert KowalczykWiceprezes ds. marketingu
mgr Tadeusz BrachOpiekun naukowy

Członkowie honorowi
prof. dr hab. Marek Bryx
Piotr Fijołek
dr Łukasz Reksa
Kacper Remiśko
Dawid Rutkowski
Michał Stec
Magdalena Dudzicz

Nowi członkowie
Al-Azazi Amal
Bednarczyk Magdalena
Bogdański Sławomir
Boiwka Michał
Borko Emilia
Czerski Maciej
Duda Olga
Fiedorowicz Jakub
Fronc Natalia
Galińska Izabela
Harsze Dawid
Kiwińska Magdalena
Kluczek Agata
Kolodzinskaya Yelena
Kowal Maria
Krężel Tomasz
Leśkow Stanisław
Magnowski Jakub
Marczak Agnieszka
Matyszczyk Mateusz
Mazur Agata
McGerity Patrick
Michalski Piotr
Misterek Fabian
Modelski Juliusz
Muskała Mateusz
Mykhailov Oleksandr
Nguyen Anton
Nguyen Dawid
Olszewska Joanna
Paszek Małgorzata
Podolak Piotr
Przybył Agnieszka
Puchalska Weronika
Radomska Katarzyna
Sierocińska Aleksandra
Soszyński Mateusz
Traut Michał
Wojtukiewicz Agnieszka

Członkowie w roku akademickim 2014/2015

Adam BujnowskiPrezes Zarządu
Michał PastorWiceprezes ds. finansowych
Ewa DudziczWiceprezes ds. organizacyjnych i marketingu
mgr Tadeusz BrachOpiekun naukowy

Członkowie honorowi
prof. dr hab. Marek Bryx
Piotr Fijołek
dr Łukasz Reksa
Kacper Remiśko
Dawid Rutkowski
Michał Stec
Magdalena Dudzicz

Nowi członkowie
Adamski Adam
Barej Rafał
Bogusz Michał
Bonder Konrad
Czuba Artur
Drozd Aleksandra
Ewertowska Katarzyna
Gąsior Marek
Gąszczak Hanna
Kowalczyk Norbert
Krakowska Milena
Kuczyńska Kornelia
Langer Łukasz
Langer Piotr
Lipczyńska Natalia
Litvinchuk Taisa
Łojko Katarzyna
Majcherek Adrianna
Maliszewska Aneta
Mierzejewska Klaudia
Nuszkiewicz Maciej
Pakula Ewa
Paruch Krzysztof
Perzanowski Adrian
Pietrzak Patrycja
Plichta Paweł
Ptak Magdalena
Pyc Małgorzata
Urbański Wiktor
Wintoniak Wiktoria
Wiśniewski Konrad
Woźniak Adrian

Członkowie w roku akademickim 2013/2014

Aleksandra DawidczykPrezes Zarządu
Piotr ŁopusińskiWiceprezes ds. finansowych
Patryk MatuszewskiWiceprezes ds. organizacyjnych
Marta Paulina FabisiakWiceprezes ds. marketingu i kontaktów zewnętrznych
mgr Tadeusz BrachOpiekun naukowy

Członkowie honorowi
prof. dr hab. Marek Bryx
Piotr Fijołek
dr Łukasz Reksa
Kacper Remiśko
Dawid Rutkowski
Michał Stec

Nowi członkowie stowarzyszeni
Basta Alicja
Bondyra Łukasz
Broyek Mikołaj
Brzezińska Aneta
Brzozowska Katarzyna
Bugiel Maciej
Bujnowski Adam
Byczewski Bartosz
Czaplicki Piotr
Drabarz Daniel
Filimoniuk Emilia
Gołaszewski Krzysztof
Jachyra Wioletta
Kajka Martyna
Karpiński Adrian
Kąpielska Marta
Kulesza Kamil
Kundzicz Joanna
Lech Filip
Maciak Karolina
Marczuk Paweł
Markiewicz Adam
Michalski Łukasz
Milczarczyk Sebastian
Misiak Joanna
Pulrol Margarita
Ratyńska Paulina
Rosa Cezary Damian
Rużańska Monika
Ryński Kamil
Sakowski Jakub
Słodownik Mateusz
Szufnara Adrian
Świerad Martyna

Członkowie w roku akademickim 2012/2013

Magdalena DudziczPrezes Zarządu
Kamil ZaleskiWiceprezes ds. finansowych
Michał AdamskiWiceprezes ds. organizacyjnych
Jędrzej SuchowolecWiceprezes ds. marketingu i kontaktów zewnętrznych
dr Anna StankowskaOpiekun naukowy

Członkowie honorowi
prof. dr hab. Marek Bryx
Piotr Fijołek
dr Łukasz Reksa
Kacper Remiśko
Dawid Rutkowski
Michał Stec

Członkowie zwyczajni
Adamski Michał
Aleszczyk Tomasz
Bagińska Paulina
Baranowska Martyna
Bartoszewska Jolanta
Baryła Hubert
Bet Patrycja
Brzozowicz Piotr
Buszyńska Aleksandra
Ceregra Magdalena
Chałubińska Paulina
Chrzanowska Anna
Ciołkiewicz Agnieszka
Ciszek Alex
Daghir Karol
Dąbrowski Jan
Dąbrowski Mateusz
Deręgowski Dawid
Drożdż Andrzej
Dudzicz Ewa
Dudzicz Magdalena
Frąckowiak Anita
Frąszczak Maciej
Górski Ferdynand
Grabowski Piotr
Hopfinger Agnieszka
Iwasieczko Michał
Jaśkiewicz Katarzyna
Jewdoczuk Andrzej
Jędrzejewska Milena
Jóźwiak Paweł
Kaczmarek Karol
Kamieniak Kamil
Kocerba Marcn
Konstantynowicz Karolina
Kopron Kacper
Korwin-Kulesza Anna
Krempa Mateusz
Krześlak Szymon
Kubiak Joanna
Łopusiński Piotr
Łukaszewska Natalia
Mierzwiński Andrzej
Mikołajczyk Tomasz
Myjak Katarzyna
Niezgodzki Tomasz
Niżnik Agata
Osiak Damian
Pawlak Krzysztof
Piędzejewski Grzegorz
Piotrowicz Ewa
Popławska Monika
Potocki Kamil
Puchała Michał
Radgowska Paulina
Różański Dominik
Rupociński Marek
Sakowska Joanna
Sawińska Julia
Skolimowski Krzysztof
Stępniewski Mikołaj
Suchowolec Jędrek
Surmacz Marzena
Szczepańska Aneta
Szczepański Maciej
Szwed Maciej
Świerczyńska Karolina
Twarowska Magda
Wiśniewska Katarzyna
Wiśniewski Piotr
Wiśniowska Agnieszka
Witak Piotr
Zaleski Kamil
Żelazek Karolina

Nowi członkowie stowarzyszeni
Adamczyk Karolina
Bartnicka Katarzyna
Daniel Kaszyński
Dawidczyk Aleksandra
Fabisiak Marta Paulina
Furman Amadeusz
Głuszko Monika
Gochala Anna
Grala Renata
Gul Marcin
Kamińska Agata
Kaszyński Daniel
Kielin Michał
Kimel Maciek
Kneba Paula
Kowalczyk Marta
Kowalczyk Seweryn
Król Maciej
Łukaszewska Natalia
Łuszczyński Mateusz
Matuszewski Patryk
Pastor Michał
Pater Patrycja
Podświadek Małgorzata
Pogorzelska Paula
Poteraj Piotr
Pytkowska Martyna
Reszka Aleksander
Stanisławiak Aleksandra
Swat Sylwia
Śnieżek Daria
Szpinda Łukasz
Tryasoruk Valeria
Troc Magda
Waszczuk Joanna
Wojdyga Dariusz
Wnuk Monika
Wójcik Karolina

Członkowie w roku akademickim 2011/2012

Katarzyna JaśkiewiczPrezes Zarządu
Maciej SzczepańskiWiceprezes ds. finansowych
Damian OsiakWiceprezes ds. organizacyjnych
Dawid DeręgowskiWiceprezes ds. marketingu i kontaktów zewnętrznych
dr Anna StankowskaOpiekun naukowy

Członkowie honorowi
prof. dr hab. Marek Bryx
dr Łukasz Reksa
Kacper Remiśko
Dawid Rutkowski
Michał Stec

Członkowie zwyczajni
Adamski Michał
Aleszczyk Tomasz
Baranowska Martyna
Bartoszewska Jolanta
Bet Patrycja
Brzozowicz Piotr
Buszyńska Aleksandra
Ceregra Magdalena
Chałubińska Paulina
Ciołkiewicz Agnieszka
Ciszek Alex
Daghir Karol
Dąbrowski Jan
Dąbrowski Mateusz
Deręgowski Dawid
Drożdż Andrzej
Dudzicz Magdalena
Górski Ferdynand
Grabowski Piotr
Hopfinger Agnieszka
Jaśkiewicz Katarzyna
Kaczmarek Karol
Kocerba Marcn
Korwin-Kulesza Anna
Krześlak Szymon
Kubiak Joanna
Mierzwiński Andrzej
Myjak Katarzyna
Niżnik Agata
Osiak Damian
Piotrowicz Ewa
Popławska Monika
Puchała Michał
Różański Dominik
Sakowska Joanna
Sawińska Julia
Skolimowski Krzysztof
Stępniewski Mikołaj
Surmacz Marzena
Szczepańska Aneta
Szczepański Maciej
Twarowska Magda
Wiśniowska Agnieszka
Witak Piotr
Żelazek Karolina

Członkowie stowarzyszeni
Filipkowski Wojciech
Godlewska Aleksandra
Janik Wiktor
Łopusiński Piotr
Pękala Michał
Sznajder Maciej

Nowi członkowie stowarzyszeni
Bagińska Paulina
Baryła Hubert
Chrzanowska Anna
Frąckowiak Anita
Frąszczak Maciej
Iwasieczko Michał
Jewdoczuk Andrzej
Jędrzejewska Milena
Jóźwiak Paweł
Kamieniak Kamil
Konstantynowicz Karolina
Kopron Kacper
Krempa Mateusz
Mikołajczyk Tomasz
Niezgodzki Tomasz
Pawlak Krzysztof
Piędzejewski Grzegorz
Potocki Kamil
Radgowska Paulina
Rupociński Marek
Suchowolec Jędrek
Szwed Maciej
Świerczyńska Karolina
Wiśniewska Katarzyna
Wiśniewski Piotr
Zaleski Kamil

Członkowie w roku akademickim 2010/2011

Piotr BrzozowiczPrezes Zarządu
Ewa PiotrowiczWiceprezes ds. finansowych
Jolanta BartoszewskaWiceprezes ds. organizacyjnych
Karolina ŻelazekCzłonek Zarządu ds. marketingu i kontaktów zewnętrznych
dr Łukasz ReksaOpiekun naukowy

Członkowie honorowi
prof. dr hab. Marek Bryx
Kacper Remiśko
Dawid Rutkowski
Michał Stec

Członkowie zwyczajni
Aleszczyk Tomasz
Baranowska Martyna
Bartoszewska Jolanta
Bet Patrycja
Brzozowicz Piotr
Ceregra Magdalena
Chałubińska Paulina
Ciszek Alex
Dąbrowski Jan
Dąbrowski Mateusz
Drożdż Andrzej
Dudzicz Magdalena
Górski Ferdynand
Grabowski Piotr
Hopfinger Agnieszka
Kaczmarek Karol
Kocerba Marcn
Korwin-Kulesza Anna
Mierzwiński Andrzej
Myjak Katarzyna
Osiak Damian
Piotrowicz Ewa
Sakowska Joanna
Sawińska Julia
Skolimowski Krzysztof
Stępniewski Mikołaj
Surmacz Marzena
Szczepańska Aneta
Żelazek Karolina

Członkowie stowarzyszeni mianowani zwyczajnymi
Adamski Michał
Buszyńska Aleksandra
Ciołkiewicz Agnieszka
Daghir Karol
Deręgowski Dawid
Jaśkiewicz Katarzyna
Krześlak Szymon
Kubiak Joanna
Niżnik Agata
Popławska Monika
Puchała Michał
Różański Dominik
Szczepański Maciej
Twarowska Magda
Wiśniowska Agnieszka
Witak Piotr

Członkowie stowarzyszeni
Filipkowski Wojciech
Godlewska Aleksandra
Janik Wiktor
Łopusiński Piotr
Pękala Michał
Sznajder Maciej

Członkowie w roku akademickim 2009/2010

Elżbieta PopławskaPrezes Zarządu
Agnieszka HopfingerWiceprezes ds. finansowych
Paweł ŻelnioWiceprezes ds. organizacyjnych
Piotr FijołekCzłonek Zarządu ds. marketingu i kontaktów zewnętrznych
dr Łukasz ReksaOpiekun naukowy

Członkowie honorowi
prof. dr hab. Marek Bryx
Kacper Remiśko
Dawid Rutkowski

Członkowie zwyczajni
Aleszczyk Tomasz
Ciszek Aleksander
Dudzicz Magdalena
Dzierżek Aleksandra
Fijołek Piotr
Filip Piotr
Hopfinger Agnieszka
Kępa Tomasz
Kowalska Monika
Kuklo Janusz
Łycyniak Kacper
Piechnik Bartosz
Placek Magdalena
Popławska Elżbieta
Ruszczyński Marcin
Rutkowski Tomasz
Sawińska Julia
Skolimowski Krzysztof
Stec Michał
Stępniewski Mikołaj
Szczepańska Aneta
Wilczewski Michał
Zając Mateusz
Ziętara Łucja
Żmijewska Hanna
Żelazek Karolina
Żelnio Paweł

Członkowie stowarzyszeni
mianowani zwyczajnymi

Baranowska Martyna
Bartoszewska Jola
Bet Patrycja
Brzozowicz Piotr
Ceregra Magda
Chałubińska Paulina
Daśko Marzena
Dąbrowski Jan
Dąbrowski Mateusz
Drożdż Andrzej
Frosik Beata
Górski Ferdynand
Grabowski Piotr
Kaczan Michał
Kaczmarek Karol
Kocerba Marcin
Korwin-Kulesza Anna
Mierzwiński Andrzej
Mordziński Jacek
Myjak Katarzyna
Osiak Damian
Piotrowicz Ewa
Rupniewski Maciej
Sakowska Joanna
Serena Karol
Stankiewicz Paweł
Tworek Anna

Członkowie stowarzyszeni
Dębski Tomasz
Dziubiński Piotr
Kaczor Michał
Szulik Michał